Herbalife Kilo Kontrol Setleri

Ekonomik Fırsat Paketi | Herbalife Aşağı Kilo Kontrol Seti 1

836,00
Herbalife Aşağı Kilo Kontrol Seti İçeriğinde;
 • 1 adet Herbalife Shake ( isteğe bağlı aroma seçimi)
 • 1 adet Herbalife Aloe Vera Suyu ( isteğe bağlı aroma seçimi )
 • 1 Adet Herbalife Çay 50 gr ( isteğe bağlı aroma seçimi )
Herbalife aşağı kilo kontrol seti alan değerli müşterilerimize ücretsiz olarak kilo kontrolü desteği vermekteyiz. Ürünleriniz sizlere ulaştıktan sonra whatsapptan dönüş sağlayarak bilgilendirme yapılacaktır.

Herbalife Aşağı Kilo Kontrol Seti 2 – 3’lü Set 1 Aylık Paket

1.008,00
Herbalife Aşağı Kilo Kontrol Seti İçeriğinde;
 • 2 Adet Herbalife Shake ( isteğe bağlı aroma seçimi )
 • 1 Adet Herbalife Aloe Vera Suyu ( isteğe bağlı aroma seçimi )
 • 1 Adet Herbalife Klasik Çay 100 gr
Herbalife aşağı kilo kontrol seti alan değerli müşterilerimize ücretsiz olarak kilo kontrolü desteği vermekteyiz. Ürünleriniz sizlere ulaştıktan sonra whatsapptan dönüş sağlayarak bilgilendirme yapılacaktır.

Herbalife Aşağı Kilo Kontrol Seti 3 – Thermo Complete İlaveli

1.365,00
Herbalife Aşağı Kilo Kontrol Seti İçeriğinde;
 • 1 adet Herbalife Shake ( isteğe bağlı aroma seçimi )
 • 1 Adet Herbalife Aloe Vera Suyu (isteğe bağlı aroma seçimi)
 • 1 Adet Herbalife Klasik Çay 100 gr
 • 1 Adet Herbalife Thermo Complete
Herbalife aşağı kilo kontrol seti alan değerli müşterilerimize ücretsiz olarak kilo kontrolü desteği vermekteyiz. Ürünleriniz sizlere ulaştıktan sonra whatsapptan dönüş sağlayarak bilgilendirme yapılacaktır.

Herbalife Başlangıç Kahvaltı Seti + Shake ve Çay

587,00
Herbalife kahvaltı seti bir adet herbalife shake ve bir adet herbali çay'dan oluşmaktadır. Başlangıç için ideal bir seçim olan bu herbalife kahvaltı setinin siparişini yaparken farklı aromaları seçebilirsiniz. Ürün seçimleri içerisinde herbalife vanilyalı, çikolatalı, ahududulu ve fındıklı shake bulunurken, çay olarak ise limonlu, klasik, ahududu ve şeftali aromalı çay bulunmaktadır.

Herbalife İdeal Kahvaltı Seti | Shake + Aloe Vera + Çay

835,00
Herbalife ideal kahvaltı seti içeriğinde shake, aloe vera ve çay bulunmaktadır. Bu ürünlerden kendi damak tadınıza göre farklı aroma seçimi yapabilirsiniz. Herbalife shake seçenekleri ahududu, vanilya, çikolata ve fındık aromaları, herbalife çay seçenekleri ise klasik, şeftali, limon ve ahududu aromaları mevcuttur. Herbalife aloe vera ise klasik ve mango olmak üzere farklı iki seçenekle sizlere sunulmaktadır. Herbalife kahvaltı seti ile sizler de güne dinamik başlayabilirsiniz.

Herbalife Ultimate Aşağı Kilo Kontrolü Seti Hızlı Sonuçlar

1.100,00
Kilo kontrolü yolculuğunda, Herbalife ultimate kilo kontrolü seti ile sağlam bir adım atın! Bu dikkatlice hazırlanmış set, size hem lezzetli hem de etkili bir destek sunuyor. Başlangıç olarak, doyurucu ve enerji verici Herbalife shake'ini keşfedin. Dört farklı aroma seçeneği arasından zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz: Ahududu, fındık, vanilya ya da çikolata. Hangisi olursa olsun, lezzetli bir öğün alternatifi sizi bekliyor. Ardından, sindiriminizi destekleyen ve vücudu nemlendiren Herbalife aloe vera suyuyla tanışın. Mango ya da klasik aroma; hangisi sizin için daha cazip? Sabahları canlandırıcı bir başlangıç yapmak için Herbalife çay'ının farklı aromalarını deneyin: Ahududu, şeftali, limon veya klasik. Hangi lezzetle gününüze enerji katmak istersiniz? Setin tamamlayıcısı Multi-fiber, sindiriminizi destekleyerek lif ihtiyacınızı karşılıyor.

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Seti 1

1.504,00
Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Seti İçeriğinde;
 • 1 Adet Herbalife H24 Rb Promax Çikolata Aromalı
 • 1 Adet Erkek veya Kadın Vitamini
 • 1 Adet Herbalife Xtra-Cal
 • 1 Adet Herbalife Shake ( İsteğe Bağlı Aroma Seçimi )
 • 1 Adet Herbalifeline Max Omega 3 Balık Yağı
Herbalife yukarı kilo kontrol seti alan değerli müşterilerimize ücretsiz olarak kilo kontrolü desteği vermekteyiz. Ürünleriniz sizlere ulaştıktan sonra whatsapptan dönüş sağlayarak bilgilendirme yapılacaktır.

Herbalife Yukarı Kilo Kontrol Seti 2

2.768,00
Herbalife Yukarı Kilo Seti İçeriğinde Bulunan Ürünler;
 • 1 Adet Herbalifeline Max Omega 3 Balık Yağı,
 • 1 Adet Herbalife H24 Rb Promax Çikolata Aromalı,
 • 1 Adet Erkek veya Kadın Vitamini,
 • 1 Adet Herbalife Xtra-Cal,
 • 1 Adet Herbalife Shake.
Herbalife yukarı kilo kontrol seti alan değerli müşterilerimize ücretsiz olarak kilo kontrolü desteği vermekteyiz. Ürünleriniz sizlere ulaştıktan sonra whatsapptan dönüş sağlayarak bilgilendirme yapılacaktır.

Herbalife Shake & Sporcu Ürünleri

Herbalife Ahududu Aromalı Shake | Formül 1 Ahududu ve Beyaz Çikolata

299,00
Bir öğünden almanız gereken tüm besin ve mineralleri içerisinde bulunduran Herbalife ahududu ve beyaz çikolatalı shake D ve C vitamini başta olmak üzere içerisinde 25 farklı vitamin ve mineral bulundurmaktadır. Bezelye proteini barındıran yapısı sayesinde veganlar içinde uygun olan bu ürün sayesinde kolaylıkla kilo kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. Öğün yerine geçen besleyici shakeleri aşağı kilo kontrolü için kendinize uygun bir beslenme programı ve uygun egzersiz programı ile kullanmanız gerekmektedir. Herbalife shake kullanımına başlamadan önce ürün içeriğini ve kullanımını kontrol etmenizi, doktorunuza danıştıktan sonra başlamanızı tavsiye etmekteyiz.

Herbalife Çikolatalı Shake | Formül 1 Besleyici Herbalife Shake

299,00
Protein ve temel besinlerden üretilen Herbalife çikolatalı shake öğünlerinizi istediğiniz her yerde kolaylıkla tüketebileceksiniz. İçerisinde B ve C vitaminleri barındıran bu dengeli karışım aynı zamanda birden fazla vitamini de vücudunuzun formunu korumak için içerisinde bulundurur. Herbalife shake karışımlarını hazırlamak için ihtiyacınız olan tek şey 250 ml yarım yağlı süt ya da su ile iki çorba kaşığı shake ürününü karıştırmak olacaktır. İdeal kilonuza ulaşmak isterseniz herbalife shake karışımlarını günde bir ya da 2 kez tüketmeniz gerekmektedir. Herbalife shake kullanımına başlamadan önce doktora danışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Herbalife CR7 Drive Açai Aromalı Sporcu İçeceği Tozu 540 g

197,00
Açai aromasıyla lezzetli bir tada sahip olan herbalife cr7 drive sporcu içeceği, spor yaptığınız esnada  fiziksel dayanıklılığınızı arttırıp daha fazla hareket edebilmenizi desteklemek amacı ile formüle edilmiştir ve tüm yasaklı madde testlerinden de başarı ile geçmiştir. Herbalife 24 serisinden ki ürünler gibi Herbalife CR7 Drive de Informed Sports tarafından yasaklı madde testi yapılmıştır.

Herbalife Fındıklı Shake | Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake

299,00
Herbalife shake fındık aromalı tadıyla kilo kontrolü konusunda sizlere yardımcı bir ürün olarak sunulmaktadır. Herbalife shake çeşitlerini kullanmandan önce shake kutularında yer alan besin değerleri, içerik ve kullanım bilgisine muhakkak göz atmanızı, kullanım öncesi doktorunuza başvurarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Herbalife fındıklı shake özellikle aşağı kilo kontrolü programında içeriğinde ki 22 vitamin ve mineral ile sizlere destek olmaya yardımcı olacaktır. Herbalife öğün yerine geçen bu ürünler ile ilgili bilgi ve desteği bizlerden dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Herbalife Formül 1 Sport Vanilya Aromalı 524 g

353,00
Her bir porsiyonunda 18 gram protein içeren Herbalife formül 1 sport vanilya aromalı protein tozu ürün sayesinde yoğun geçen egzersiz günleriniz artık çok daha enerjik ve zinde geçecek.  Vanilya aroması içeren bu ürün sayesinde lezzetli bir şekilde kas kütlenizi koruyabilecek ve antrenmanlarınıza daha dinç bir vücutla başlayabileceksiniz. C ve E vitaminlerinin yanı sıra demir ve kalsiyum da içeren bu sporcu gıdası ile çok daha kolay bir şekilde form tutabilirsiniz.

Herbalife H24 Rb Promax Çikolata Aromalı 1000 gr

605,00
Bir porsiyonunda 6,3 gram demir içeren Herbalife promaxı spor sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renklendirici ve tatlandırıcı içermeyen bu ürün sayesinde spor yaparken ihtiyacınız olan protein miktarını kolaylıkla giderebileceksiniz. Yasaklı madde testinden başarıyla geçen bu üründe sadece 190 kalori bulunmaktadır.  Çikolata aroması içeren bu ürün ile spordan sonra hem sağlıklı hem de lezzetli bir şekilde güne devam edebileceksiniz.

Herbalife Prolong Limon Aromalı Spor İçeceği Tozu 900 g

414,00
Yüksek vitamin ve protein oranlarını içerisinde bulunduran herbalife prolong sayesinde artık spor yaparken daha verimli bir şekilde yapacaksınız. Renklendirici ve tatlandırıcı içermeyen bu içecek aynı zamanda sadece 15 kalori içermektedir.7 gram peynir altı suyu içeren bu ürün sayesinde günlük protein ihtiyacınızı da rahatlıkla karşılayacaksınız. Ürünümüz aynı zamanda yasaklı madde testinden de geçmiştir.2 çorba kaşığı ürünü 250 ml su ile karıştırarak 500 ml içecek elde edebilirsiniz.

Herbalife Rebuild Endurance Vanilya Aromalı Sporcu İçeceği Tozu 1000 g

489,00
Karbonhidrat ve elektrolitler içeren Herbalife sporcu içeceği rebuild endurance sayesinde spor sonrası ihtiyacınız olan enerjiye kalori hesabı yapmadan kavuşacaksınız. Yüksek miktarda protein içeren ve peynir altı suyu bulunan bu ürün çeşidi C – E – B1 VE B2 vitamin gruplarını da size lezzetli bir şekilde verir. 10 gram süt proteini içeren bu ürünün her bir porsiyonunda sadece 36 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Vanilya aroması içeren bu ürün, renklendirici ve tatlandırıcı içermez aynı zamanda yasaklı madde testlerinden de başarı ile geçmeyi başarmıştır. Herbalife rebuild endurance vanilya aromalı sporcu içeceğini en uygun fiyatlarda sitemizden alabilirsiniz.

Herbalife İçecekler

Herbalife Gıda Takviyeleri

Herbalife Erkek Vitamini | Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks

199,00
Erkeklerin günlük temel besin ihtiyaçlarını tek bir tablette bulunduran Herbalife erkek vitamini, içeriğinde 24 farklı vitamin ve mineral değeri barındırdığı için sizlere günlük yaşamda ihtiyacınız olan tüm besin değerlerini tek bir tablet içerisinde sunuyor.

Herbalife Kadın Vitamini | Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks

199,00
Herbalife kadın vitamini özellikle kadınlar için formülize edilmiş olup içeriğinde pantotenik asit, B12 vitamini, kalsiyum ve çinko gibi vitamin ve mineralleri bulundurmaktadır. Kadınlara özel olarak geliştirilen 24 temel besin öğesini barındıran herbalife kadın vitamini beslenme uzmanlarınca geliştirilmiş bir üründür.

Herbalife Liftoff Efervesan İçecek – Limon Aromalı

202,00
Herbalife liftoff içeriğinde farklı vitaminler, inositol, taurin ve guarana içeren limon aroması ile farklı bir lezzete sahip olan ürünümüz Herbalife markası ile sizlere sunulmaktadır. Doğal enerji içeceği olarak tarif edebileceğimiz herbalife liftoff ürünü B1, B2, B3, B5, B6 ve biotin gibi vitaminleri barındırmaktadır. Unutmamalıyız ki takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez ve ilaç gibi kullanılmaz. Bu sebeple kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda vardır.

Herbalife LiftOff Max Greyfurt 42 g

202,00
Herbalife liftoff artık greyfut lezzetinde. Porsiyon başına 180 mg kafein içeren ve içerisinde C, B6 ve B12 vitaminleri bulunduran herbalife liftoff greyfut aromalı en uygun fiyatlarda mağazalarımızda bulunmaktadır. 1 kutuda 10 adet tek kullanımlık poşetler içerisinde yer alan ürünümüz Stevia yapraklarından elde edilen tatlandırıcı ile hazırlanmıştır. Ayrıca herbalife liftoff Informed Sports sertifikalı bir üründür.

Herbalife Niteworks L-Arjinin ve L-Sitrülinli Takviye Edici Gıda

539,00
Herbalife niteworks içeriğinde L-Arjinin, L-Sitrulin ve vitaminler içeren hatta yüksek seviyede C-E vitaminleri folik asit bulunduran Herbalife firması tarafından üretimi gerçekleştirilen takviye edici gıdadır. Herbalife niteworks ürününü orijinal olarak uygun fiyatlarda sitemizden temin edebilirsiniz. Ürünümüz ilaç değildir ve hastalıkların iyileşmesi, tedavi edilmesi gibi amaçlar ile kullanılamaz.

Herbalife Pro-Core Orman Meyveleri Tadında Takviye Edici Gıda

178,00
Herbalife orman meyveli takviye Pro-core sayesinde artık düzensiz beslenmenin beraberinde getirdiği bozulan sindirim sisteminizi düzene sokabilirsiniz. İçerisinde bulunan C ve E vitaminleri ile beraber selenyum ve çinko içerdiği için vücudunuzun bağışıklık sistemine normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Bu ürün aynı zamanda da vejetaryenler için de uygun olarak hazırlanmıştır. Günlük olarak almanız gereken C ve E vitamin ihtiyacınızınkarşılamada ve bu ürün aynı zamanda D vitamini beslenme değerinin % 200 ünü tek başına karşılamaktadır. 10 adet tek kullanımlık paketler içeren bu ürünü dilediğiniz her yerde rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Herbalife Protein Bar Limon Aromalı 14’lü Paket

268,00
Diyet yaparken günde bir kere tatlı ihtiyacınızı en yüksek protein oranıyla karşılayacak olan herbalife limonlu bar aynı zamanda B vitamin çeşitlerini ve karbonhidrat içermektedir. Her bir barında 10 gram protein içeren bu ürünler sayesinde tatlı yerken artık kalori hesabı yapmanıza gerek kalmayacak. Domuz ve domuz yağına ait olan hiçbir maddeyi barındırmayan Herbalife protein var limon ürününü gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Herbalife Thermo Complete

357,00
Aşağı kilo kontrolünde kullanımında önerdiğimiz herbalife therma complete ürünü C Vitamini ile yaşil çay ve mate yaprağı gibi özel seçilmiş bitki karışımları içerir. Ürünü kullanmadan önce bir doktora danışarak bilgi almanız ve kullanımı konusunda herbalife danışanlarından destek almanız tavsiye edilmektedir. Ürün ilaç değildir bu yüzden tedavilerin iyileşmesinde kullanılamaz.

Herbalife Xtra-Cal Kalsiyum Takviye Edici Gıda

146,00
Herbalife xtra-cal yüksek oranda kalsiyum ve D vitamini içeren herbalife firması tarafından üretilen takviye edici gıdayı web sitemiz üzerinden orijinal ve uygun fiyatlarda hızlı satın alabilirsiniz. Kalsiyum özellikle kemik ve dişlerin güçlenmesi için gerekli olmaktadır ve herbalife xtra-cal içerisinde yüksek miktarda kalsiyum bulunmaktadır.

Herbalifeline Max Omega 3 Balık Yağı | Herbalife Balık Yağı

255,00
İçeriğinde yüksek miktarda EPA ve DHA bulunduran Herbalife balık yağı sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiş olan vejetaryen bir üründür. Beyin ve kalp fonksiyonlarının normal çalışmasına katkıda bulunan bu takviye edici tablet normal görme yetinize katkı sağlanacaktır. Bu ürün aynı zamanda kalbin çalışması için gerekli olan fonksiyonlara da yardımcı olmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Herbalife Nutrition ürünlerinde bakanlık onayı var mı ?

Herbalife ürünleri T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı  onaylı takviye edici gıdalar kategorisinde listelenmektedir. Dilerseniz BURAYA tıklayarak sorgulamasını yapabilirsiniz.

Herbalife Sistemine Üye Olmanın Faydaları Nelerdir?

Herbalife üye olmak istiyorum diyenler üye olduktan sonra herbalife firmasının sunduğu %15’ten başlayıp %50’ye kadar varan indirimlerden faydalanabiliyor. Bu indirimler yapacağınız puan tutarına göre değişkenlik göstermekte ve üyelik tipinize göre değişmektedir. Herbalife sisteminin ayrıcalık müşteri ve distribütör olarak 2 farklı üyelik tipi vardır. Ayrıcalıklı üyelikte %35 e kadar indirime sahip olurken, distribütör olduğunuz takdirde ise %50 ye kadar indirim hak kazanmanız mümkündür.

Herbalife Sağlık Açısından Güvenli midir?

Herbalife ürünlerini yukarı kilo ve aşağı kilo kontrolünde hatta gıda takviyesi olarak kullanan rahatlıkla milyonlarca kullanıcısı var diyebiliriz. 40 yıllık bir şirket olan herbalife firmasının ürünleri her hangi bir ölüm veya kalıcı hasar rahatsızlığı ile aynı satırda yer almadı.

Fakat, bazı kişilerde kullanım sonrası farklı olumsuz etkiler muhakkak olmuş olabilir. Bunu şu şekilde değerlendirebiliriz. Bugün balık çok sağlıklı bir besin kaynağı olmasına karşın bazı kişilerde kusma, mide bulantısı, baygınlık gibi durumlar yaşatabiliyor. Bu balığın sağlıksız ve güvensiz olduğu anlamına tabi ki gelmez. Kişilerin bünyesi ve içeriğinde bulunan maddelere karşı olan tepkimeleridir.

Bu yüzden bizler her zaman herbalife ürün kullanıcılarına, ürünlerin içerisinde yer alana besin değerlerinden her hangi birine alerjisi var mı yok mu bunu doktorlardan öğrenmesi hatta kullanım öncesi muhakkak doktorlara danışmasını da tavsiye etmekteyiz.

Herbalife Ürünleri Aşağı Kilo Kontrolü Sağlar mı?

Herbalife ürünleri aşağı kilo kontrolünde sizlere yardımcı olabilecek şekilde formüle edilmiştir. Burada önemli olan hususlar sadece bünyenize ve kilonuza göre doğru ürün seçimlerinden geçer. Ve en önemlisi istikrar tabi ki. Doğru ürünü seçmek ve size uygun setleri belirlemek için bulunduğunuz bölgede ki herbalife danışmanlarından fikir alabilirsiniz.

Herbalife Ürünleri Yukarı Kilo Kontrolü Sağlar mı?

Yukarı kilo kontrolünde bahsettiğimiz gibi bu ürünler yukarı kilo kontrolünde sizlere yardımcı olabilecek ürünlerdir. Sadece doğru kullanım ve doğru ürün seçimi bu süreci en önemli etkileyen faktörlerdir.

Aldığım Ürünleri İade Edebilir miyim?

Almış olduğunuz ürünlerde 30 gün iade hakkınız mevcuttur. Bu haklardan faydalanabilmek için ürünlere kasıtlı zarar vermemeniz ve Teslimat ve İade Koşulları sayfamızdaki koşulları kabul etmeniz gerekmektedir.

Herbalife: Sağlıklı Yaşam İçin Doğal Destek

Herbalife, sağlıklı yaşam için doğal destek sunan bir  şirkettir. 1980 yılında kurulan Herbalife, dünya genelinde birçok kişiye sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelerine yardımcı olan birçok ürün sunmaktadır.

Herbalife ürünleri, kilo yönetimi, beslenme takviyeleri, enerji ve fitness ürünleri gibi farklı kategorilerde bulunur. Bu ürünlerin çoğu bitkisel ve doğal içeriklere sahiptir ve insanların sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelerine yardımcı olur.

Herbalife, dünya genelinde milyonlarca bağımsız distribütörü aracılığıyla ürünlerini pazarlar. Distribütörler, Herbalife ürünlerini doğrudan müşterilere sunar ve müşterilerin sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelerine yardımcı olurlar.

Herbalife, ürünlerinin kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle bilinir. Şirket, ürünlerinin her bir adımında kalite kontrolü uygular ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çaba gösterir.

Eğer sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek ve Herbalife ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Herbalife distribütörü olarak sizlere her zaman yardımcı olmak isteriz. Herbalife ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sağlıklı yaşam tarzınızı geliştirmek için bu ürünlere göz atmanızı öneriyoruz.

Blog Yazıları

Herbalife ve sağlıklı yaşam hakkında sizlere önemli bilgiler vermeye çalıştık...